| skydriver a întrebat:

Un om este gasit mort in mijlocul desertului! In jurul lui nu sunt urme, el este dezbracat complet si are in mana jumatate de bat de chibrit!
Cum a ajuns acolo?!? Va rog daca puteti fara google ar fi si mai bine!

Răspuns Câştigător
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Da si fundita?
simplu: se intr-un balon si fiind prea multe persoane ca balonul sa nu se prebuseasca unul dintre ei trebuie sa fie aruncat din balon, asa ca s-a decis ca cel care va trege betiorul cel mai scurt va fi aruncat din balon!

p. s- dar nu era in desert ci pe camp big grin

te-am pupat!

17 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

L au aruncat aia din elicopter, cand tocmai se pregatea sa si aprinda o tigara.

| hândel a răspuns:

A-ncercat sa disperseze mirosul basinii trase de nevasta'sa-n timp ce faceau dragoste, aprinzand un chibrit. Insa castroanele de fasole mancate cu lacomie de femeie si-au spus cuvantul, aruncandu-l pe barbat gol pusca-n desert, in ciuda faptului ca acesta cu un ultim gest disperat si-a-nclestat mana pe batul de chibrit, dar a fost in zadar. Suflul exploziei a fost asa puternic, incat a rupt batul de chibrit expunand goliciunea trupului sau in natura virgina. rolling on the floor

lolita
| lolita a răspuns:

L-au aruncat din avion.

| juniper a răspuns:

A incercat sa faca foc, dar nu a reusit, s-a enervat si a rupt chibritul, apoi vine un sarpe si-l musca si ii fura si hainele rolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Se afla*

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@skydriver dar macar am fost singura care a fost cel mai aproape de rasp... big grin merit fundita nu?winkinghee hee

| Pho3nix a răspuns:

Poi s-a dus langa o benzinarie si a aprins chibritul.
El probabil voia sa faca o excursie prin Romania. Primul traseu era Bucuresti - Pitesti dar se pare ca a ajuns in desert.
Copiii cand l-au vazut pe sus au zis ''uite curcubeeeul ''.

| tweety_8071 a răspuns:

O cautat-o pe Elodia si s-a ratacit... s-a facut noapte si in desert se facuse frig. a aprins un chibrit sa se incalzeasca, dar a venit Elodia si la luat q ea in pat.pe lumea cealalta sa-l incalzeascalaughing

| vladutz00 a răspuns:

Pai, poveste lunga:"El era un om simplu care s-a casatorit. A plecat in luna e miere cu sotia sa.Acolo a fost pacalit la jocurile e noroc, pierdan toti banii pe care ii aveau.Sotia a plecat cu cel care a luat banii sotului.Sotul neavand destui bani fu avertizat ca daca nu face rost de ei ii sunt loate toate obiectele lui de valoare(tot). Omul nu a reusit sa faca rost de bani asa ca o venit tipul, i-au luat tot.(in acest timp omul incerca sa aprinda o tigara) tipul ii lua si tigara, iar acesta ramase cu chibritul ars. Omul pleca in desert sperand ca va gasi lampa lui Aladin laughing (am glumit) omul pleca in desert in speranta e a nu mai fi vazut si umilit de altii. In timp ce mergea s-a gandit ca nu mai are pentru ce trai asa ca sa sinucis" Whow, am scris 15 min la asta. Sper sa va placabig grin

| vladutz00 a răspuns:

Juniper

| skydriver explică:

Pentru adriana_sw33ty! Aproape bine! Uite si completarea:
mai intai au aruncat sacii de nisip si au vazut ca tot se prabusesc... si-au aruncat si hainele... si abia dupa aia au recurs la masura extrema:pe! Si era in desert nu pe camp:pewinking!

| skydriver explică:

Bineinteles ca o meriti! Din toata inima ti-o dau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pho3nix ...la noi striga unul iiiiicaaaaarrrr? nu am inteles ce vrea sa spuna. da acum stiu.saracul om.de pe autostrada ...prin vazduh. a gresit autostrada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a sinucis big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si-a aruncat si hainele de pe el in speranta ca nu va fi aruncat! intrebarea mea e cum s-a ridicat balonul cu ei toti?

| criss86 a răspuns:

Erau intr-un balon si el a ales batul cel mai mic...asa ca l-au aruncatbatting eyelashes

| loricyta a răspuns:

Are sens ce spune Adriana. dar dilema mea este. de ce era dezbracat? thinking