| valy31 a întrebat:

Un om intra intr-o camera intunecoasa cu un chibrit, in care se afla o lampa de gaz si o soba. Ce aprinde mai intai?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Chibritu'

| PastilăBă a răspuns:

Chibritu`!happy

| MikiPiki a răspuns:

Lanterna

| AnaEindragostita a răspuns:

Soba pentru că lampa de gaz nu trebuie aprinsă cu un chibrit dar din neatenție cine știe ce se poate întâmpla...

| CookieșiParty a răspuns:

Chibritul!

| Dyony01 a răspuns:

Lampa cu gaz

| Dyony01 a răspuns:

Chibritu

| Dyony01 a răspuns:

Soba

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Chibritul...Ce altceva? Doar nu poti aprinde o lampa sau o soba fara ceva cu care s-o aprinzi.Ma refer la chibrit!

| myself a răspuns:

Chibritul

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Chibritul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soba laughing glm ...prima data aprinde chibitrul! evident happybig grin

| Cezar_Szep_1982 a răspuns:

Eu spun ca aprinde becul in camera deoarece e una intunecoasa. Corect?