| VisezCuOchiiDeschisi a întrebat:

Ai un chibrit in mana.Esti intr-o camera intunecata in care se mai afla o lampa cu petrol, un cuptor si o plita, ce aprinzi mai intai? Cel mai fun raspuns Fundoi!

Răspuns Câştigător
| Roxiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Mai intai chibritul, apoi lampa cu petrol apoi cuptorul. Asa voi lumina toata camerabig grin

9 răspunsuri:
| Ezyo a răspuns:

Chibritul, fiindca cu asta aprinzi lampa cu petrolul, cuptorul si plita. big grin

| Icss a răspuns:

Cuptorul?laughing

| Bianca3108 a răspuns:

- Chibritul -

| VisezCuOchiiDeschisi explică:

Raspuns Final:-Ramai in intuneric,nu am precizat ca, chibritul are scaparatoare tongue laughingrolling on the floor app roxiiii,imi place oaia nebuna! lol, mersi baieti pentru raspunsuri, sa ma gandesc cui ii dau Fundoi.

| VisezCuOchiiDeschisi explică:

Pai nu stiu...nici eu. cred ca ramai pe intuneric chibritul nu are scaparatoare baietiwinking.sa ma gandesc cui sa ii dau Fundoiul, va mm pentru raspunsuri!

| bZkBoY12 a răspuns:

Becul

| bZkBoY12 a răspuns:

Spune-ne odata ce ii

| natural a răspuns:

Chibritulhappy

| xxNIKOxx a răspuns:

Chibritul...