| YepIsSuspended a întrebat:

Un user vechi inconjurat de 2 useri noi:))
http://i52.tinypic.com/2wcmsee.png

Răspuns Câştigător
| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Nu trebuie să spui că toate persoanele noi pe acest site sunt nesuferite, probabil există niște utilizatori enervanți pe care nu-i suporți, dar sunt și alții mai serioși.
P. S:Sunt nouă și m-am simțit destul de rău când am văzut postarea ta. Dar nu-i problemă deoarece poate ai întâlnit numai niște aspecte neplăcute pe lângă tine.

10 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

A wild challenger appears!

| Cretaker a răspuns:

Lol dar n-a zis nimeni nimic de copiat.
Nu da vina pe mine bro, n-am zis nimic.

(...inca)

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cretaker e original, nu-ţi iese.Nu mai încerca să-l imiţi.

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu dau vina pe tine Cretaker, dar nu îmi place plagiatul. Înţelegi?

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu el a inventat desenul, el a "inventat" desenele de genul asta. Cu userii noi, userii vechi ş. a. m. d.

pa, pa.

| Tourniquet a răspuns:

Amuzant, dar jignitor in acelasi timp pentru userii noi. Poate ca sunt cativa sau mai multi useri care isi fac cont doar ca sa ne ia la misto. Dar, poate, unii au venit sa ajute, sa fie ajutati.
Acum, sincer, si eu sau tu, daca eram/erai noua si cineva facea gluma asta, nu ma/te simtean/ai jignita? Logic ca da. big grin
Pa, pa.
P. s : raspunsul meu nu a fost cu rautate din partea mea tongue

| Fluffy a răspuns:

Tu le-ai facut?laughing

| Derye a răspuns:

Erotique: Nu e plagiat, din moment ce nu Cretaker a inventat desenatul, asa ca you fail.

Nice draw emo-scene, not so funny, but nice.

| YepIsSuspended explică:

Imi pare rau... o sa-l sterg

| Diana06 a răspuns:

Ce imi placelaughingrolling on the floor