| NoInteres a întrebat:

Funda,, un sfat. ceva va rog :)
deci mie mi-a aparut niste umflaturi intre dinti...parca facute din gingii
Unde am inconjurat cu negru. pe acolo mi s-a umflat. ce sa fac?
http://i40.tinypic.com/2589sg2.jpg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medic. Aici nu te poate sfatui nimeni, corect. Poti sa ramai fara dinti.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu placere! Daca te-am ajutat puteai sa-mi multumesti ori cu funda ori cu una din caracteristicile de folositor sau inteligent

| NoInteres explică:

Scuza-ma! -_-, dar ma rog nu pot sa intru acum pe site ca vrei tu. poate mai raspundea si altcineva dar ma rog wave ia-ti funda