| anonim_4396 a întrebat:

Una tpu...am chef de ras care a fost cea mai amuzanta sau cele mai amuzante intamplari din viata voastra sau din copilarielaughing?

4 răspunsuri:
| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

Pai cand am inghitit o pioneza... m au luat de la scoala cu salvarea laughing si eu de frica am lesinat laughing

| ღmirunikaღ a răspuns:

Inro zi mi-am loat un mobil no mi-a placut atat de mult acel telefon il foloseam non stop da intr-o zi l-am bagat in geaca cand am venit acasa mama mi-a luat geaca si mi-a bagat-o in masina de spalat apoi ma intreaba unde e telefonul si eu ii raspund obs... in masina de spalat laughing laughing laughing :happy

| emeris a răspuns:

Cand aveam vreo 3-4 ani am baut un pahar plin cu tuica crezand ca-i apa laughing si apoi am zis ca-mi place si mai vroiam laughing (doar asta imi vine in minte acum straight face)

| impossible_9700 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat mie, dar asta e cea mai frumoasa amintire de la o prienta. Eram in vacanta in Turcia si mergeam noi pe trotuar, una langa cealalta si ne uitam in dreapta la 2 baieti frumosi. eu am observat ca in fata e un stalp si credeam ca prietena mea il va ocoli, dar a avut ghinionul sa dea cu capul in ellaughing
Si partea proasta e ca noi eram cu mai multi prieteni, un grup cam de 15 persoane... iar acei baieti dupa care ne uitam au vazut...va dati seama cat de mult sau amuzat totirolling on the floor pana si cea care a intrat in stalp era sa lesine de ras, dar noi care am vazuthee hee