| Face2face a întrebat:

Hey. Care au fost cele mai amuzante intamplari din viata voastra?

Răspuns Câştigător
| Serena1993 a răspuns:

Deci...iti spun ce mi s-a intamplat vara asta.
eram cu vara-mea la tara si am rugato pe bunica sa ne duca noua tv in camera noastra si stateam si ne uitam pana pe la 4 dimineata, varamea statea mai pana pe la 5 ca vb la telefon cu iubitul big grin si eu ascultam muzica prin camera mea si o mai si auzeam.in fine

puneam cearceafuri pe la usi si pe la un fel de geam sau nu stiu ce sa nu se vada lumina de la tv.

si noi ziua ne faceam provizi:dulciuri, suc, chipsuri pufuleti si floricele si pe vara-mea o trecea sa se duca la toaleta si ca sa nu o trezim pe bunica si bunicu a facut pipi intr-o punga si cand sa faca in loc sa nimereasca tinta a nimerit podeaua...mama ce am mai ras... sau acum vreo 2 ani eram tot la tara cu vara-mea si a spus o gluma bestiala.nu mai stiu eu care laughing si m-am pisat pe mine de raslaughingrolling on the floor

sunt muuuuulte laughingrolling on the floor

sau.eram tot cu vara-mea la tara in parc pe banca(sa facut si la malu parc.meserie cool)
si vine un tip de vreo 17 ani, vara-mea 15 eu 11laughing si incepe ala si o pipaie si ii zice ia plecati ma ca vreau sa stau cu fata asta, ia uitati-va ce machiaj are...

si face vara-mea :du-te d**** laughing

doamne sunt ffffffft multe laughingrolling on the floor)))))))

4 răspunsuri:
| wizopo a răspuns:

Pai cand am cazut pe trotuar si m-am julit tot in partea stanga, imi curgea si sange. Ciudat e ca inloc sa ma doara, eu radeam.

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Eu cu o prietene aruncam de pe balcon cu nuci in capul oamenilor.Si vine un om cu bicicleta si avea si ochelari. A aruncat prietena mea si a nimerit fix in ochelarii lu' ala si oopss s-au spart...Noi una la alta jos jos jos sa plece. Ala se uita pe la toate geamurile si injura de zor iar noi ne pisam pe noi de ras rolling on the floor)

| micki_6523 a răspuns:

1)Veneam de la scoala si ma alerga un catel
Avand ghiozdanul greu el a mi-a venit in cap in momentul in care m`am impiedicat si eu am cazut in nas

2)Eram la scoala de mana cu o prietena de-a mea. s unbaiat d cls a8a care era ff inalt si gras a cazut peste noi...si noi am fost sub el
mi-am rupt si bentita

3)M`am asezat cu fundul in eclere. s in fundul meu era multa glazura dp eclere

4)Am cazut peste catelul meu si cu mingea in cap

5)Am fost sa trag cu urechea si doar ce bausem COLA.si cred ca stii efectul sucului cola Multe ragaituri
Cand am ajuns acolo am. ragait o dta tareeeeelaughinglaughing si toti au venit la usalaughinglaughing Deciim`au prins

6)Am fost alaturi de prietena mea cand a dat cu capul in bara portii

7)In iarna ma pregateam sa ma duc la doamna dirig`. Si am alunecat iar doamna diriginta a inceput sa radarolling on the floor
8)Acum cativa ani am mers la bunica si avea o camara... unde erau depozitate borcane de gem, cmpot. Iar eu am alunecat si am cazut. Iar un borcan s`a spart

9)m`am rostogolit cu fratemiu cand avea el 1 an jumlaughingin pat... Iar cand am ajuns la marginea patului nu m`am mai oprit si am cazut
10)M`am dus la vecinu sa ii fur capsunilove struckPt ca el nu imi dadea
A pus si un caine sa pazeasca...Si cand sa pun mana pe capsune m`a luat cainele la alergaturi
11)ERAM la un meci de handbal pe teren...Si ceream sa imi paseze pentru a da la poarta si ele nu m`au auzit.Cand m-au vazut ele au aruncat ar eu nu eram atenta.asa ca mingea mi-a venit in caplaughinglaughing

Am fost la bunicalaughing la tara
Si avea o caprra
Mam dus sa o alerg si saraca tragea vanturilaughinglaughing)

SI sunt mult mai multe intamplari amuzante dar nu imi mai amintesctongue

Dar la tine?
Care au fost?

| vyo_5339 a răspuns:

A fost o data cand eram la furat de struguri mai multi si omul a asteptat sa ne umplem rucsacul cu struguri si chiar cand am vrut sa pornim acasa a aparut omul cu ditamai bota de basebal si cu un kaine un urma lui noua nici struguri nu nea mai trebuit si cum eram noi grabitzi sa nu ne prinda ne bateam deolalta si eu am intrat in plin intr-o tzeava cu care era prinsa via nu am simtit pe moment dar a doua zi am avut o moaca de se speria lumea de mine