| L1feDRAIN a întrebat:

Uneori vreau sa strangulez astfel de persoane, dar ma rog, are si el motive :( ..sau ea.
| http://imgur.com/a/xziPq |

Voi ati avut astfel de situatii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a dat ignore o persoana de care nici nu stiam ca exista.
Dar na, e firesc sa blochezi tot TPU fara motiv.

39 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Daaaa! Era un tip, Tabfury, sau ceva de genul, care e ciudat rău de tot. A pus o intrebare (mai tâmpită) iar raspunsul meu, a fost de asemenea mai miștocar. După, tipul mi-a trimis vreo 5 felicitari, ironic erau niste romane scrise in ele, in care ma înjura.
După ce am citit toate felicitarile, am dorit sa imi arat recunoștința fata de efortul mental pe care l-a depus sa compună acele mesaje. Insa spre uimirea mea, am primit ignore. Asta e!

| L1feDRAIN explică (pentru justanotheruser99):

Ta-daam!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Voila!

| Kuroo a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Ce nu intelegi? thinking

| L1feDRAIN explică (pentru Kuroo):

Ce vrei sa spui cu "i s-au urcat pantofii la cap"?

| Kuroo a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Omule, tipul ala pune numa intrebari despre pantofi. Aoleu Drainule. Nța nța.

| L1feDRAIN explică (pentru Kuroo):

Ce nume lung ai. frumos.

| Kuroo a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Nume de calitate. =]]

| L1feDRAIN explică (pentru Kuroo):

@_@