| anonim_4396 a întrebat:

Unora le lipseşte atât de mult simţul umorului încât ar trebui să se inventeze o categorie "Fără haz", cu ocazia asta, aş intra şi eu la T/A cu "braţele deschise". Voi ce credeţi?

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

T/A e de fapt fără haz, pentru ce altă categorie?

| GroparuVesel a răspuns:

Lopata mea e pentru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer aş fi vrut să râspundă şi alţii care nu frecventează atât de mult T/A încât au devenit obsesivi dar se pare că ia-ţi îndepărtat pe toţi cu întrebările voastre tâmpite şi fără logică.

| calmopenmind18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil s-au uitat la Bendeac şi i-au ascultat sfatul ăluia "Mai taie din ele..."

| PedoBarbie a răspuns (pentru calmopenmind18):

Şi ce dacă...

| Snowal15lea a răspuns:

Ar trebuii totusi sa se faca si astfel de categorii.

| PŞtefaniaP a răspuns:

Mda. laughing

Am o solutie pentru asta : Ignore laughing

| Andyᵗᵐ a răspuns:

PRO.Care sunt cei fără umor? As spune eu multi, da ma doare gura.

| ooolifeoolol a răspuns:

Ai gresit categoria! Incearca la "Fără haz"!

| anonim_4396 explică (pentru ooolifeoolol):

Aş fi ales categoria "Întrebări fără răspunsuri logice" dar nici aia nu există.

| ooolifeoolol a răspuns (pentru anonim_4396):

Greu sa faci glume. Putina caterinca si te trezesti cu contul banat.NU poti decat s-o dai in politete, si asta, mie cel putin, nu-mi pare prea amuzant.

| Apache a răspuns (pentru ooolifeoolol):

Inainte se puneau intrebari amuzante si fara sa ti se stearga contul...
Acum se pun cele mai random intrebari cu putinta, fara pic de haz si tot amuzamentul trebuie sa vina din raspunsuri...destul de trist

| anonim_4396 explică (pentru Apache):

Am prins si eu vremurile alea cu Tepesu, keterkan si asti...ce vremuri confused

Răspuns utilizator avertizat
| SpongeBobPantaloniTriunghiulari a răspuns:

Ar fi buna si una de aia. Cred ca daca esti trist vreodata, ai putea sate uiti la acea categorie si sa azi de prostia lor.