| anonim_4396 a întrebat:

Unui prieten i-a fatat scroafa 6 purcelusi acum o saptamana.si fiindca au venit gerurile astea, le-a facut cate un ilic de multon.doua zile pana s-au obisnuit le-a fost mai greu, da ...acum si imbraca singuri, se dezbraca se descheie la nasturi. a-ti mai intalnit cazuri?

Răspuns Câştigător
| DoodleEver2 a răspuns:

Mda... pai si sarpele meu face ceva asemanator... doar ca el are o geaca de piele cu fermoar 8-)

6 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Bitch, please! Eu stiu un paianjen care poarta machiaj, o geaca de piele si mai si canta...

| CautNume a răspuns:

Da peste tot

| Nuvăsufăr a răspuns:

Da

| xname23 a răspuns:

Povestea celor 3 purcelusi se pune? ca eu doar pe asta o stiu.

| mfbluu a răspuns:

Mda... la oameni : )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma baieti ma? si fete? povestea lui doodle este mai credibila ma.are un sambure deeeee.adevar.