| weareinfinite a întrebat:

Am chef de ras laughing Imi spuneti un banc?
Cel mai amuzant primeste funda big grin

Răspuns Câştigător
| nunushka a răspuns:

Un om avea un cal iar calul nu avea nimic impotriva sau De ce se I:incalzesc blondele in coltul camerei?
R: Au auzit ca acolo sunt 90 de grade sau
- Dragule, ai fi dorit sa ma marit cu altul?
- Nu, scumpo. Eu nu doresc raul nimanui!

3 răspunsuri:
| Drunkk a răspuns:

Banc! Hahahaha! : ))

| BubulinaBubu a răspuns:

Odata bula merge la scoala si profesoara i spune nerdula pe maine sami faci niste propoziti.No merge el acasa si spune mama zi-mi o propozitie -TACI CATI DAU CU TIGAIA IN CAP, merge si spune tata zi-mi o propozitie -Yhuhuuuuu!, merge iar zice soro spune-mi o propozitie -Stefan cel mare pe cal calare, frate zi-mi o propozitie - Masinute tractoase mii si mii de jucarele. No merge el la scoala -Bula zi-mi o propozitie no iel spune TACI CATI DAU CU TIGAIA IN CAP,-bula te zic la director -Yuhuu!,-Bula cine te crezi -Stefan cel mare pe cal calare,-Bula ce ai in cap -Masinute tractorase mii si mii de jucarele. laughingrolling on the floor

| Akikaidofan24 a răspuns:

Un urs a luat un ferrari si se duce cu el in padure si ii zice iepurasului:-Urca-te si o sa conduc asa de repede de o sa te pisi pe tine! Merge cu 300 pe ora si zicesickno te ai pisat?- daa! no hai sa incerc si eu! schimba locurile si pornesc. La 400 pe ora zice iepurelesickNo te ai pisat? - Da, da! - no poti sa te si caci ca nu gasesc frana!