| AngiiiBlake a întrebat:

Va place cum canta Justin Bieber? Mie una, nu-mi place!happy

Răspuns Câştigător
| GrEen_2189 a răspuns:

Mi se pare un poponarlaughing. Cand ii vad pe astia "Vaaaaaaaai Justin Bieber :X m-am indragostit de melodiile lui :X:" mi se face efectiv greata.

10 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Nici miewinking

| BellsC a răspuns:

Imi place cum canta... dar nu prea-l ascult

| Doddel a răspuns:

Nu-mi place deloc.

| Shift a răspuns:

Am mai spus-o, o zis si o sa o mai zic pana cand ma plictisesc : Justin Bieber este un pusti care s-a trezit el ca are voce si s-a apucat de cantat. A renuntat la copilarie, la intimitate...oh go on Un copil care n-are ce face cu viata lui. Deja m-am saturat de toate fanele disperate dupa el. Sa nu credeti ca tine mult.oh go on Peste cativa ani nici nu o sa se mai aduca vorba de el. oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| AngiiiBlake explică:

E idolul fetelor, mai nou!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci esti foarte proasta aurolaca si handicapata!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place la nebunie :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult... ador tongue

| KostiKa a răspuns:

Justin Biueber nici nu exista s-a dat si pe youtube e un mos chel care poarta masca... dar totusi la varsta aia cu vocea aia de copil laughing