| Blossomis a întrebat:

Va place cum canta justin bieber? daca nu va place nu va mai obositi sa scrieti.

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Da imi place foastre mult cum canta si imi place si cum arata.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| Tasya05 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaa! Il adorrr! Imi palce totul la el! Mai ales vocea lui si imi place ftttt mult si cum arata! :X

Răspuns utilizator avertizat
| CynicalCunt a răspuns:

O să ma obosesc scriind...da asta e. It's shitty man!

| EllaBebs a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.are o voce minunata si e ft.dragut...las

| LoveJustinB a răspuns:

VOT? Cred ca as lesina daca ar veni in casa mea, daca vreti sa vedeti un fan nebun intrati pe youtube si scrieti justin bieber! fan ellen, vedeti ce faceti sa nu lesinati