| zidina a întrebat:

Care e personajul de desene animate care va place cel mai mult? De ce?

Răspuns Câştigător
| Adry a răspuns:

Dexter din "Dexter's laborator". Inteligenta, probabil.

21 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Sandy Bell... Mi-a placut foarte mult, in copilarie, acest serial de desene animate!

cristian
| cristian a răspuns:

Jerry este foarte vioi si mult mai abil decat Tom.

| DenissaDeea a răspuns:

TOM SI JERRY:Este cel mai distractiv desene animate si placut de toate generatiile chiar si acum.

April
| April a răspuns:

Oblio

April
| April a răspuns:

N-AM VAZUT

N-am vazut "de ce"-ul.
Oblio; pentru ca sunt invinse capetele tuguiete...

mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Donald Duck. happy
Imi place incapatanarea sa care il baga in tot felul de peripetii si modul in care vorbeste. big grin

tundenana
| tundenana a răspuns:

Garfield este personajul meu preferat... de mica am fost vrajita de motanul roscovan si pufos... de ce Garfild? nu stiu exact sa iti spun... poate pentru ca ador pisicile ...si azi ma uit cu drag la Garfield, iar fetita mea de 3 ani e foarte incantata de filmul Garfiled 1 si 2...

carla
| carla a răspuns:

Am mai multe personaje favorite.Tom, Jerry si bineinteles, Garfield.nu poti sa nu iubesti pe motanul asta obraznic, gras si leneshee hee

| wizard_cristi a răspuns:

Obelix din desenele animate germano-franceze Asterix si Obelix. Personajul este foarte comic.

| kinkyk a răspuns:

Peter Griffin - personalitatea lui infantila.

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Zambetul lui Sharon :X..pacat ca nu se mai difuzeaza sad

| beba a răspuns:

Garfield. Pentru ca este cel mai dulce motanhee hee

| Milk Swan a răspuns:

Am 10 ani. Cel mai mult imi place Ciocanitoarea Wuddy...Si imi placea... dar acum nu mai stiu unde se difuzeaza asa ca prefer Mr. Bean...DESENAT. Se difuzeaza pe You
Tube

| alessandra a răspuns:

Johnny Bravo-singura varianta a barbatului misogin si superficial care ma amuza.

| kaumi a răspuns:

Mica sirena. Curiozitatea si perseverentahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mr bean pentru ca are un ursulet pe nume teddy si doarme cu el.In fiecare zi mr bean are probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place woody, pentru ca e foarte neatent!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personajul meu preferat este Louie deoareceeste amuzant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Johnny test
e super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personajul care imi place cel mai mult a fost Zambetul lui Sharon, pentru ca imi placea de toti prietenii ei mai ales de Alden

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dandi bel