| Deșert a întrebat:

Va place Justin Bieber? Am auzit ca acesta canta foarte frumos si ma gandeam sa-i ascult una dintre melodii, ceea ce am si facut si mi-a placut foarte mult. As dori sa infiintez un fanclub. Cine este de acord?

Răspuns Câştigător
| Crisis a răspuns:

1. "Traiesc pentru funde"- e clar ca esti familiarizat cu siteu' de stii de funde, nu esti o fetita care a descoperit "tainele" netului si mersu' la wc de curand.
2. Scrii prea bine pentru o fana JeiBi. Vorbesc de litera mare la inceput de propozitie, cratima bine pusa... ciudat.
3. T/A-ul e invadat zi de zi cu cacaturi de intrebari despre JB, fie ele pro sau contra.
4. De ce n-ai postat la Muzica de exemplu?
5. M-am uitat pe profilul tau: 4 raspunsuri, niciunul castigator, 0 intrebari [una cu asta].
Nu cred ca ai inteles ce am vrut sa zic. Tu [nu vorbesc neaparat de "TraiescPentruFunde"] tu, ladyj, si toate celelalte sclifosite [cica] obsedate de JB. Tu esti doar o persoana care nu are ce sa faca, probabil un pedofil de 40 de ani, sau un somer, sau unu' care n-are ce sa faca la servici, sau un om, baiat sau fata, care crede in idiotenia lui ca face misto de noi, dar se slobozeste singur la bot.

21 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Il ador la fel de mult cum ador sa o vad pe bunămea dezbracată

| Bya132 a răspuns:

Ceva miroase urât în treaba asta.
Am impresia că un user a făcut ceva gen gestul lui NoOne.
Abstractă situaţie

| Deny1333 a răspuns:

Duuuuuuuuuu-te mă şi dă-ţi foc că ne-am săturat de aceleaşi chestii zilnic!

| Gumã a răspuns:

Probabil numai el...Sau LadaJeg

| Ciufuliciii a răspuns:

Măta!
Iesi cu Gaystin Biberon de-aicix_x
Te-ai bagat singur/a in gura lupului.:*

| EVERYBODY a răspuns:

Și ce găsești amuzant la asta? E macabru

| bombănucleară a răspuns:

*Trezindu-se brusc din somn de la atatea huiduieli pentru. Gaystin Biber*Hă? Am pierdut ceva? Orice ar fi, raspund Pîine. Funda?

| FucktheSystem a răspuns:

Sper ca intrebarea asta e pusa special pe t/a.

| DudaYeah a răspuns:

Eu cand v-am spus ca trebuie sa facem ceva in privinta cu ladyj nu ati fost de acord cu mine straight face acum uite, boala ei e contagioasa...

| lunarwolf a răspuns:

Bine,asta le intrece pe toate. straight face

| AcidCuSange a răspuns:

*scuipa*
Ce alte stiri de coca[lari] si pitsi[poance] mai aveti?!

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuu! WTTF? Iti place JB? Esti nebuna? Ala nici macar un fanclub nu merita! Haideti mai bine sa facem un NotFanCLUB JB.Pai nu?

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Sa raporteze cineva intrebarea asta crying.Imi ard ochii.Bai...da asta a fost special pentru t/a? Daca da, esti normala. Daca nu esti una din sclifositele obsedate de idiotul jb...

| Rustin a răspuns:

Ce bine era pe vremea lu' Ceausescu...

| jean4 a răspuns:

Ma fratilor Funda o va primi crystynutajomir ca noi un **** o mai vedem.

| Deșert explică:

Crisis, ma bucur ca ma consideri atat de inteligenta pentru varsta mea. Ce-i drept, eu am 11 ani. Oricum, sa stiti ca nu toate fanele lui Justin Bieber sunt inculte. Eu mai am si interesul de a cauta in Dex sinonime neologice pentru cuvintele care mi se par prea simple. Totodata, si mama se uita peste ce am scris.
P.S.:Raspunsurile celelalte au fost scrise de sora mea mai mica, iar eu i-am explicat cum sa intercaleze "H" si "Z" pentru a suna mai "misto" laughing.
Va multumesc pentru raspunsuri. Totusi, eu imi tin parerea mea.

| Deșert explică:

P.S: Am postat la T/A pentru ca multi dintre voi il urati pe Justin Bieber si am vrut sa aflu de ce happy

| Viper_1588 a răspuns:

Fan Club? Fataaa e penibil sa il asculti pe Justinel Biberonel, du-te si da-ti foc mai bine.

| alien134340 a răspuns:

Mie mi se pare o idee foarte buna.Da, sunt de acord.

| alien134340 a răspuns:

Putin imi place, dar fancluburile sunt pentru cei ce sunt aiuriti dupa artisti, cintareti...Chiar daca am fost de acord nu inseamna ca sunt o fana a lui Bieber.Nu-l ascult aproape deloc, dar l-am auzit pe la TV.Am fost de acord deoarece altii, poate unii din care sunt logati sunt fani.Eu n-am nici o contrazicere contra lui, daca doreste sa faca un fanclub, n-am nimic asupra lui.

| Vanessalovejustinbieber a răspuns:

Eu ma numesc Vanessa si sunt Fan Justin Drew Bieber daca te intereseaza poze sau mult mai multe lucruri despre justin bieber id meu este: valanawerkslovejustinbieber