| iCappy a întrebat:

Va rog rapid daca se poate imi ziceti si mie sa scriu un buletin meteo amuzant?laughing Adica ceva gen:
,, Buna ziua doamnelor si domnilor, astazi va prezint buletinul de la ora 3, auzi ma, dar acum e ora 5!"
Va rog rapid multumesc.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://adrianachitimia.blogspot.ro/......haios.html
Uite un link sa te inspiri.
O zi buna sa ai:)

| Vlach a răspuns:

Salutare doamnelor si domnilor, bun venit la buletinu 'lu' busu giunior'!(tobe)!
vremea va fi de -157 de grade in nord si +5 grade in rest! vantul va avea intensitate mare si va smulge casele din radacina! se pot forma inundatii pe dunare si pe raurile minuscule, mai ales pe santuri! Acestea au fost datele meteo, revenim cu vremea pe fiecare zona in parte...defapt...nu mai revenim, las-o balta, TAIATI!

| CAMIOANIEEE a răspuns:

În iunie va ninge cu cărămizi...