| AprilSundayMorning a întrebat:

Doamnelor si domnilor intrebarea de azi este:Ce asi putea sa ii iau mamei de ziua ei?

Răspuns Câştigător
| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

O ciocolata, o felicitare, o imbratisarebatting eyelashes cand era ziua mamei mele, eu ii luam toate porcariile, ii luam rame, ceasuri, si ea a zis ca dau banii degeaba pentru ca ea vrea de la mine doar un pupicbig grin.laughing Asa ca nu conteaza neaparat ce ii iei, conteaza gestul, si va fi fericita pentru ca esti langa ea.La multi ani din partea meabatting eyelashes

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Mama stie ca tu nu prea ai bani asa ca iai un buchet de flori si o sa se bucure foarte mult.

| xibalba a răspuns:

E mama ta, daca nici tu nu stii ce ii place, atunci noi cum am putea sa stim? Spune-i te iubesc si multumeste`i pentru ce a facut si face pentru tine. Nu printr`o felicitare, ci in fata, privind`o in ochi. Cantareste enorm darul asta.

Janina
| Janina a răspuns:

Un ghiveci de flori, o geanta, un plover, o esarfa, o tigaie tongue, un parfum.

| Skadred a răspuns:

Un trandafir rosu cu o cutie de bomboane si o esarfa sau o posethawinking

| kjbh13 a răspuns:

Un suvenir cu zodia ei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un purcelus din portelean, pentru a pune banii in el ca sa tii de-a tiehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-i ceva ce ii place. Ai putea sa-i iei niste flori. Dar intrebarea este ce fel de flori? Ia-i niste flori care ii plac mult sau poti sa iei niste flori pe care nu le-a vazut niciodata in viata (nici chiar asa happy ), sau care nu a primit vreodata astfel de flori. Poti sa ii iei o cutie de bomboane, o cana cu numele ei etc., dar cel mai frumos ar fi sa faci un tablou sau un colaj cu poze cu tine si cu mama ta sau un desen facut din inima. Oricum, gestul conteaza. La multi ani!
P. S.: Nu uita calduroasele urari "La multi ani!" si "Te iubesc!".