| Mihaella262 a întrebat:

Zilele urmatoare trebuie sa ma prezint la un interviu de angajare insa am o problema...se poate face contract de munca doar cu o copie dupa buletin (fara buletin ma refer)? Deoarece buletinul mi l-am pierdut si pana se proceseaza datele pentru un alt buletin dureaza ceva timp. Scuzati categoria. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate intocmi contractul de munca, urmand ca ulterior sa duci o copie de pe noua CI.

2 răspunsuri:
| white02 a răspuns:

Ca sa nu ai probleme ai putea sa fugi la serviciu de evidenta persoanelor si sa iti scoti carte de identitate provizorie, dureaza putin si nu ai mult de umblat.