| ConducereaLumi a întrebat:

Vi s-a intamplat vre'o data sa ramaneti traumatizat/a de la un joc/film?

24 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De la multe filme.

| Furculingură a răspuns:

De la " Clubul lui Mickey Mouse ". x_x

| zurick a răspuns (pentru Furculingură):

Si cat timp ai avut aceasta trauma?

| Furculingură a răspuns (pentru zurick):

Hăhă... încă o am. -_-

| Furculingură a răspuns (pentru zurick):

Toată viaţa... mulţumită ţie. waiting

| zurick a răspuns (pentru Furculingură):

Mersi Mersi sunt onorata

| Ashadow a răspuns:

Nup. Şi eu am aflat de unde vin copiii dintr-un joc...

| suităr a răspuns:

De la un anime X_x

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Doar de la o manga.

| DarkBlood32 a răspuns:

Nu, de ce aş rămâne? laughing)

| Seducatorul a răspuns:

Nu ca n-am 5 ani! Si in fond ce ar putea sa ma traumatizeze pe mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, când am văzut primul film din seria Twilight. Am rămas traumatizat din cauza interpretării groaznice a personajelor de către pseudoactorii ăia.

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Da, de la Scary Maze si de la filmele de pe youtube cu fantomele, am si eu o slabiciune...

| moilolyta09 a răspuns:

Nu!

| robijam a răspuns (pentru ConducereaLumi):

Meh. The Last of Us o sa fie motivul pentru care imi iau PS3. Am vazut tot gameplay-ul si m-a cam lasat asa "pe ganduri" trista poveste, si trist sfarsit.

| ConducereaLumi explică:

Scary Maze heh? cred ca stiu despre ce vorbesti...
fiul lui chuck norris a jucat scary Maze

uite rezultatul :))

http://www.youtube.com/watch?v=469zNXTCHdk

| ConducereaLumi explică:

''Meh. The Last of Us o sa fie motivul pentru care imi iau PS3. Am vazut tot gameplay-ul si m-a cam lasat asa "pe ganduri" trista poveste, si trist sfarsit.''

lol daca te uiti la ''last of us'' pe canalul lui pewdiepie e alt ceva laughing

| Gαηαmα a răspuns:

Da straight face laughing de la "the grudge"

| Annyya a răspuns:

Din pacate, da. Am vazut cea mai proasta moarte, interpretare groaznica, dar macar am ras si eu putin. laughing

| LiviuCristy a răspuns:

Auch nuuu!
Ramai cu o impresie sentiment atunci pe moment dar de ce sa ramai traumatizat la o fictiune la ceva regizat?

| PandaaKid a răspuns:

Da, m-a traumatizat " Banane in pijamale " crying

| Cxena a răspuns:

In general, copiilor le este interzis sa priveasca filme care nu sunt pentru varsta lor(exemplu, interdictiile CNA), pentru ca pot afecta emotional, dar este si cazul adultilor cu psihicul slab, chiar si atunci cand vorbim de jocuri. In prezent, majoritatea desenelor animate difuzate la tv contin scene evidente de violenta, asa ca baietelul meu de 3 ani are "verde" doar la cele educative, care i-au prins foarte bine, de altfel, pentru ca vorbeste foarte bine pentru varsta lui, gandeste logic si e creativ, stie cantecele si expresii in alte limbi, etc.;-)