| 0PopaPorno a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa va scuipe un tzigan pe strada pentru ca nu i-ati dat bani?

11 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Mie imi cerea bani, ii dadeam si dupa aia ma intreba:
"Numai atat? Sunteti zgarcit domnule!"

| SuperNovaaaaa a răspuns:

O.o.laughing)))nu,niciodata.LOL ce ciudat

| Nero a răspuns:

Acel tzigan a ramas fara dinti...

| ZoOzOLe a răspuns:

Nu, dar presupun ca saliva lor era mai periculoasa decat veninul serpilor...

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Da,dar el ma scuipat ca eu la sechestrat ca sa imi dea banilaughing

| rolfenstein a răspuns:

Nu.dar eu m.am intalnit cu flocea si era sa ma linga ca nu ii dau 3 lei.

| Ziiziii a răspuns:

Nu,pentru ca intotdeauna ii dadeam cate 1 leu la vreo cersetoaree

| SevrajBoy a răspuns:

Raspuns scurt, nu.
Am mai intalnit rromi care-mi cereau bani, dar nu le-am dat si au plecat singuri. laughing

| deniisu a răspuns:

Mie mi s-a intamplat sa ma injure o tiganca in autotbuz ca nu i-am dat biletu:Oin toate feluri m-a facut si cand am coborat din autobuz am intrat in prima biserica am spus o rugaciunelaughingca sigur m-a blestema nemernicalaughing(biletu era nefolositbig grin)

| VannEe a răspuns:

Nu

| RoseRosee a răspuns:

Nu