| TempestUV a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa mergeti pe strada si sa va bufneasca rasul din cauza ca v-ati amintit ceva amuzant? Mie mi s-a intamplat si e tare stanjenitor.

17 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se intampla! Este si o vorba: "Prostul rade de ce-si aduce aminte". N-o lua ca o jignire personala. S-a intamplat oricui.

| Liviu a răspuns:

Ehm,rareori dar si cand mi se intampla, ma opresc si rad ca nebunu vreo 20 de minute sa ma calmez.Si la scoala cand ma bufnea rasu, nu ma puteam abtine, eram dat afara de la ora, in 10 minute intram inapoi ca ma calmam.E un fel de defect ...Rad foarte foarte rarsad dar si cand rad, rad ca nebunu straight face

| zurick a răspuns:

Mi s-a întâmplat să cad pe stradă fără să mă împiedic, să plâng pe stradă chiar dacă n-a fost nimic ''nou'', să mă arunc în fața mașinii involuntar, să fac ceea ce nu vreau fără să fiu obligată sau să fie nevoie să fac acel lucru, dar să râd singură pe stradă nu.

| suităr a răspuns:

Și acum imi aduc aminte cum o zis colegă-mea in glumă ''acid pârțohidric''

| Seducatorul a răspuns:

laughinglaughing)rolling on the floorScuze, ce ziceai? Mi-am amintit ceva.rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie doar o dată, eram în drum spre magazin, din câte ţin eu minte.
Şi tare aş vrea să-mi amintesc ce-mi amintisem atunci "ceva"-ul ăla amuzant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de multe ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se întâmplă mereu.;-;

Dem bitchez colegi care au râs jumătate de oră când l-am întrebat pe proful de fizică dacă e lungă.

Mă refeream la lecţie.;-;'
Proful: Nu, e cam cât două pagini.

Acum întreabă unul din colegi în fiecare oră dacă e lungă, iar eu mă abţin să nu râd şi proful deja crede că sunt tâmpită. rolling on the floor

| pufuletziii a răspuns:

Odata?laughing Mie de vreo 20 de ori.

| Aimee33 a răspuns:

Da, de o gramada de ori...Cand fac asta, ma prefac ca tusesc sau stranut. rolling on the floor

| TempestUV explică:

Ma bucur ca nu sunt singura patita.Mi se intamla chestia asta si in timpul orelor.

| milkie a răspuns:

Da.A fost o faza tare in pauza, la scoala.In ora, dupa 30 de minute am inceput sa rad ca nebuna...

| CuteKitty a răspuns:

Mda... straight face

| baiatulfericit a răspuns:

Da de multe ori ma apuca rasul...imi amintesc cand andy se dezbraca si dansa