| AnoAnonima0 a întrebat:

Ti s-a intamplat vreodata sa iei ceva si sa nu ai bani?

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Nu, tot timpul merg cu mai multi bani la mine si calculez pretul produselor inainte de a ajunge la casa happy

10 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Adică sa furi?

| AnoAnonima0 explică (pentru whatevernvm):

Nu..Sa vrei sa iei ceva si te trezesti ca nu ai bani sau nu iti ajung nevoind sa îl returnezi inapoi.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AnoAnonima0):

Da, mereu pățesc asa.

| MihaelaDart a răspuns:

Da.

| OldSoul a răspuns:

Nu, in general sunt atat de paranoic incat fie-mi iau bani mai multi, fie verific sa am suficienti banii la mine inainte sa cumpar ceva, si in general fac o aproximare in minte sa stiu daca ma incadrez in buget daca e vorba de a achizitiona mai multe produse.

| HazelEyes77 a răspuns:

Funny chiar acum cateva zile.

| Mieeez666 a răspuns:

Normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pentru ca imi pierduse banii pe drum (deja ma resemnasem ca o sa fac foamea in ziua aia ) - intre timp mi i-a inapoiat persoana care i-a gasit. laughing

| OneReason a răspuns:

DA