| WhiteProud95 a întrebat:

Voi ati fi de acord sa nu mai fie useri care fac site-ul de ras sau raspunsuri anonime? ca un sondaj ca am vazut ca TPU e plin de inculti care nu stiu sa lege 2 vorbe sau daca le leaga vorbesc aiurea

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Buna!
Trivia/Amuzante? Am un raspuns cat se poate de serios.
"...inculti care nu stiu sa lege 2 vorbe"? Nu uita, ca majoritatea utilizatorilor sunt copii (7-14 ani)! Ce poti sa ceri de la un copil de 9 ani, de exemplu? Toate la timpul lor. Vor invata si ei sa se exprime mai bine, sa fie respectuosi si rabdatori, dar au nevoie de timp si de un exemplu "asa da!".
Iar referitor la anonimat ce pot sa zic? Unii apeleaza la el, ca sa ajute, altii - ca sa jigneasca in liniste. Tot ce putem sa facem, e sa raportam postarile jignitoare, si ele vor fi sterse. Iar cele bune/folositoare trebuie sa ramana. Chiar ajuta pe cineva. Cunosc foarte multi utilizatori, care au renuntat la contul lor si raspund ca anonimi. O fac cu aceeasi daruire, ca si atunci cand erau inregistrati. Tot respectul meu pentru acesti oameni!
Numai bine! Un 2011 fericit!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este un site public, nu privat de aceea pot răspunde și anonimii/mele!
Punctul culminant al calității trebuie dat de adminii site-ului, nu de către noi!
La mulți ani!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Bii26 a răspuns:

Bună
Sunt perfect de acord.Nu ştiu de ce pe site au voie şi cei fără cont să dea răspunsuri.
Şi majoritatea sunt date aşa, pentru amuzament.Cred că ar trebui să îşi facă cont dacă vor să răspundă. Dacă nu, să se holbeze.hee hee
Pa, pa

| Selly13 a răspuns:

Da ai foarte multa dreptate dar cu raspunsurile anonime nu sunt de acord pentru ca uni vor sa raspunda doar la o intrebare nu ca noi urseri care raspundem des

| WhiteProud95 explică:

Nonamelamultiani, eu nu fac referire la copii sub 14 ani ci la oamenii maturi. de ex eu am cont de 2 saptamani si navigand pe site am vazut multi oameni care pun niste intrebari legate de societatea in care traim ca ar trebui sa ne impuste pe toti ca nu stiu ce. si userii care au avut cont se vad dupa intrebari, care sunt concise si la subiect. nu ca x care face urari stupide de craciun si adreseaza injurii la adresa userilor. acei oameni ar trebui sa fie scosi de pe site. uite-te in raspunsurile mele sa vezi ce a zis un user. ti se pare ca este o lume civilizata?