| Some0ne a întrebat:

am vazut ca se pot da raspunsuri anonime pe TPU. cum faceti asta?

Răspuns Câştigător
| criss:) a răspuns:

Dai log out si raspunzi la intrebari ca si un utilizator fara cont.happy

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Te deconectezi si scrii un raspus. Apoi te va intreba daca vrei sa te log-ezi sau sa scrii anonim.

| Tweetymrrr a răspuns:

NU TE LOGHEZI ...asta este asa. sau cei acre nu si-au facut cont mai raspund ca anonimi;batting eyelashes

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

CRED ( deci cred, nu stiu sigur ) ca poti sa pui o intrebare inainte sa te loghezi, si cand vrei s-o trimiti te intreaba daca vrei sa intri in cont sau vrei sa pui intrebarea anonim. incearca asa. sper ca te-am ajutat happy

| ahlrh a răspuns:

Nu te loghezi cand raspunzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu