| WeAreSmart a întrebat:

Poti da raspunsuri anonime pe TPU?

Răspuns Câştigător
| OanaRalucaPorumb a răspuns:

Da, daca dai raspunsul si dupa il stergi.

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poţi, oarecum, postând de pe contul tău şi ştergând după aia răspunsul din contul tău, iar dacă acesta a fost votat/evaluat de cineva, atunci va rămâne pe site ca fiind postat de anonim, dacă nu, va dispărea de tot.

| onasis1961 a răspuns:

Normal nu se poate.Dar apelezi la un mic truc:dai un răspuns apoi il stergi!

| alexs99 a răspuns:

Nu poti da raspunsuri anonime, pentru a se anonimiza trebuie sa fie sterse.

| Mihaela1964 a răspuns:

Din regulamentul TPU:
Pot sa fac o postare anonima?
Nu se pot posta intrebari sau raspunsuri anonime.

| Iubibilăă a răspuns:

Ca sa dai raspunsuri anonime, trebuie sa pui o intrebare si apoi sa o stergi repede.
Cat despre: -"iesi din cont si posteaza o intrebare", nu stiu daca are efect.
Pa, pa.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Da, poti da raspunsuri anonime daca pui o intrebare si apoi o stergi.O zi frumoasa sa ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe numele caruia vrei sa-i scrii si ii lasi un mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,atat rapunsuri cat si intrebari, pot fi anonimizate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu se pot posta intrebari sau raspunsuri anonime!
Te pup!

| Leatherleader a răspuns:

Nu poti! citeste regulamentul.

| Stefan_Codrin_1999 a răspuns:

Daca dai raspunsul si dupa aia il stergi.