| Naяutσ a întrebat:

Voi aveti tigaia Dry Cooker!?

86 răspunsuri:
| UchihaEmiko a răspuns:

Da.De aia am note atat de bune. laughing

| Naяutσ explică (pentru UchihaEmiko):

De ce? Lovesti profi cu tigaile? laughing

| kevin5422 a răspuns:

Nu.

| DjNany a răspuns:

Da o am dar si depinde ce gatesti in ea si depinde cum o folosesti daca gatesti carne nu trebuie sa pui ulei si daca nu vrei sa te ingrasi de la carne nu manca carne de porc ii mai bine sa mananci carne de peste datorita acestei tigai am o siluete de milioane

| Naяutσ explică (pentru DjNany):

La unu in reclama, cica acum foloseste uleiul pe care il folosea la o portie de cartofi, in 6 luni! laughing Ori avea o tigaie foarte mare, ori bea uleiu cu linguriita thinking

| delialove123 a răspuns:

Fluturasi in burtica nu se smint de la prea multa dragoste! Fluturasi in burtica se simt de la tigaia Dry Cooker daca o mananci cu maner cu tot =)

| catuk1995 a răspuns:

Nu laughing

| MartDamian a răspuns:

Cine n-o mai arelaughing

| CasandraEly a răspuns:

Neeea