| Alexandrapinkrose a întrebat:

Ce parere aveti de tigaia Dry Cooker? A-ti cumpara-o?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Négatif a răspuns:

A cumpărat o prietenă de-a mea şi mi-a spus că e foarte mulţumită de această tigaie magică.
Mâncarea este suculentă şi posedă o calitate deosebită.
Succes!

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nup, cu siguranta nu merita.
Nimic din ce e la Teleshoping nu e adevarat, toate-s minciuni.
Ei vor doar sa faca bani pe seama prostilor...

| wintage a răspuns:

Eu sincer da.

| VeronicaLL a răspuns:

Este buna!

| Rolleer a răspuns:

Buna sa stii ca a aparut o noua vertsiune de tigaie dry cooker CERAMICA este mult mai buna. Gasesti mai multe informatii aici: www.tigaiedrycooker.com

| MarrianaAndrei a răspuns:

Eu mi-am luat-o de la ei din magazin, deci pe cea originala. isi face treaba, dar nu la nesfarsit. dupa ce am folosit o de cateva ori, a cam inceput sa se lipeasca mancarea, asa ca acum mi am luat un set de tigai din ceramica la 299. deocamdata sunt foarte multumita de ele, mai ales de cum se curata. sa speram ca nu o sa ma dezamageasca si astea. sper ca ti/am fost de ajutor

| MironCristina a răspuns:

Buna, am cumparat la inceput Dry cooker din teflon si nu a fost buna deloc. O prietena mi-a recomadat sa o iau pe cea cu ceramica in interior si sunt foarte multumita de ea (si am dat 69 in loc de 149 cat dadusem pe cea din teflon). http://www.roteleshopping.com/......-1154.html

| MironCristina a răspuns:

Trebuie sa pui cateva picaturi de ulei si sa o pui pe cel mai mic ochi, ca sa intre caldura prin orificiile din mijloc.