| Burzea a întrebat:

Ce parere aveti despre tigaia dry cooker? se curata usor?

8 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

In primul rand esti taran si ai o engleza de te faci de ***
in al doilea rand se scrie dry cooker

Si da se gateste in ea cu foarte putin ulei sanatos si se curata foarte usor

Răspuns utilizator avertizat
| ZyReXe a răspuns (pentru vikisor):

De ce comentezi dupa 2 ani ce am postat raspunsul acuma ai aflat si tu ca TPU are o optiune de editare a intrebarii si te dai si tu smecher ca ti-ai editat intrebarea si ai scris corect

| Bibi16 a răspuns:

Eu am dry cooker ceramic si este foarte buna.
Mancarea este foarte gustoasa.
Se curata foarte usor.
Dar si dry cooker este foarte buna.

| paulp a răspuns:

Da, se curata ft usor; am una de aprox 1 luna

| paulp a răspuns:

Da, se curata usor; dar aigrija sa iei originala, diect de la ei

| Geotr a răspuns:

Da se curata usor... bunicamea a comanda si e foarte multumita de ea...chiar au dreptate astia de la televizor in tot ce spun.mai ales ca e si sanatos si bunhappy

| notmyname012 a răspuns:

Buna
iti garantez este o tigaie deosebita. mama mea o are este buna pentru orice sh ca sa iti raspund da se curata usor. iti recomand sa o cumperi, poti gati rapid si sanatos. eu in 7 minute mi-am facut o omleta extraordinara. asa ca sper ca te-am ajutat. fundapuppy dog eyes?