| Eroare404 a întrebat:

Voi ce faceti cand ploua?

11 răspunsuri:
| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Ma duc la scoala lol

| RAY a răspuns:

Cand vine ploaia eu ma duc afara sa ma ploaie sa numai fiu uscat de atata durere si tristete si sper ca ploaia vor face ca toate sa treaca asa ca stau in ploaie poate trece ceva

| neutrino a răspuns:

Daca sunt afara, atunci deschid umbrela. Daca sunt acasa, atunci imi chem iubita, ca bani de numarat nu am!

| Mayhem666 a răspuns:

Stau in casa si ma uit la animeuri, ce altceva sa fac? *Sigh* Life is beautiful! happy

| GdX a răspuns:

Sex

| Mussette a răspuns:

Daca am ceva de facut, fac acel ceva. Daca pot pierde vremea, atunci dorm, lenevesc, imi smotocesc motaneii sau citesc. laughing Tu?

| ihacoswhy a răspuns:

Fac ce nu fac cand nu ploua.

| Siiiiia a răspuns:

E timpul pentru un film bunwinking

| TURB0X a răspuns:

Ies afara sa ma plimb.
imi place cand ploua.

| Laura78 a răspuns:

Ma uit la un film, ascult muzica sau ies afara in ploaie