| anonim_4396 a întrebat:

Ploua. sad Voi ce faceti cand ploua?

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
stau in casa si fac diverse activitati...curatenie/mancare/un film/desene/pc etc.
O zi frumoasa sa aihappy

| mona a răspuns:

Stau in casa...pe TPU, FB, mai un serial, ma joc cu copilul sau inventez un desert dulce

| Musique a răspuns:

Citesc.
Habar nu ai cât e de frumos să citești când plouă. Zgomotul ăla e minunat.
Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| ywar a răspuns:

Pai cand ploua ai 2 posibilitati
- numeri bani!
- faci nebunii cu cine ti-e drag [nebunii = muti mobila prin casa, varuiesti etc]
te pup!

| MaliciousDeath a răspuns:

Ascult piese acustice si-mi rascolesc trecutul in coltul camerei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doh..Ador ploaia. Dacă ar ploua în fiecare zi...day dreaming.De obicei îmi place să dorm când plouă. Sunetul acela e atât de liniştitor...

| TashaUhm a răspuns:

Dorm`!winking

| Dlkee a răspuns:

1. Merg la prietenul meu, sau vine el la mine.
2. Ori stau pe facebook ori pe TPU.
3. Dorm.
4. Scriu.
5. Mananc rolling on the floor)
Da tu ce faci pe ploaie? big grin

| MaXImILiAn32 a răspuns:

Stau si ma joc la calculator