| Ilyncutz a întrebat:

Ce faceti cand ploua afara si va plictisiti? fundita!kiss

Răspuns Câştigător
| aPerfectLive a răspuns:

Ma duc sa imi petrec timpul cu cea mai buna prietena la ea acasa, sau o chem eu pe ea la mine, si gasim ce sa facem.Eu mai desenez cand ploua si nu pot sa ies, sau ascult muzica.

5 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Uita-te la televizor la ceva ce iti place, uita-te la un film pe internet, vorbeste pe messenger sau la telefon cu un/o prieten/a, fa-ti temele, citeste, fa curat prin casa, fa de mancare, fa exercitii fizice, etc. Sunt multe de facut, poti sa mai gasesti si tu destule.

| Tinna22 a răspuns:

Ascult muzica...desenez sau dansezbig grin:*

| flowerpower12 a răspuns:

Vb pe mess, ma uit la tv, ma joc pe netbig grin

| agent003 a răspuns:

Stau la calculator, joc carti sau ma uit pe geam cum ploua

| paula_6609 a răspuns:

Pai ce sa zic eu cand ploua eu stau pe mes sau vb la tel sau desenes
sun cu nr ascuns chem cateva prietene la mine ne distrem si facem ce vrem sau mergem la un suc sau la un restaurant

sper sa te ajutelove strucklove struck:Xx;