| Amalia2305 a întrebat:

Ce faceti cand toti prietenii au pe cineva cu care sa-si petreaca timpul, iar voi sunteti singuri si ramaneti acasa? Cum alungati sentimentul de singuratate?

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Să ai pe cineva lângă tine doar de dragul lumii nu e ok.Nu trebuie să fii ca oricare altul.Ai derptul să fii diferită. Dacă eşti singură acasă, poţi face un milion de lucruri.Internet,tv, muzică, citit(dacă îţi place să citeşti), poţi să găteşti.Astfel îţi ocupi majoritatea timpului şi uiţi de alte griji.

| neutrino a răspuns:

Citesc.

| cristimihailov a răspuns:

Cauti un prieten in general.

| D0ntSt0pToMeBro a răspuns:

Intru pe calculator. Este un prieten din categoria Nu E Viu. big grin

| blackhawks a răspuns:

Ar trebuii sa te simti mai mandra pentru ca nu accepti orice si nu sari in brate la primul care iti apare in fata. Cum poti sa alungi sentimentul asta? nu te mai gandi absolut de loc la el si incearca sa iti ti mintea ocupata cu alte chesti. citind, invatand, sti ca trebuie sa invatam mereu cat traim. so.