| XxRoxyxX a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti singuri acasa? >:

45 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Imi aduc fete si... big grin stii tu

| anonim_4396 a răspuns (pentru Broadband):

Beţi Tedi?

| Broadband a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mancam floricele si ne uitam la garfield

| єχcєєℓ a răspuns:

Mă uit și eu la Animeuri fără să aud de la părinți "Nu esti prea mare pentru desene animate?"
Și ei habar n-au ce sunt alea Animeuri...

| XxRoxyxX explică (pentru єχcєєℓ):

Deci nu sunt singura! ...Numai ca la mine zic :,, Off... ce desene animate au ajuns sa se faca. Sa vezi ce desene aveam noi! Cu Tom si Jerry! " ( Si mai zic si chestia cu,, Nu esti prea mare?" )

| єχcєєℓ a răspuns (pentru XxRoxyxX):

Dar noi nu ar trebui să-i întrebăm pe părinți
"Tu nu ești prea bătrăn/bătrănâ?"

| XxRoxyxX explică (pentru єχcєєℓ):

Sa il vezi pe tata la 50 de ani cum se uita la Tom si Jerry! laughing

| Ashadow a răspuns:

Lab...

...radori in creion.(da, chiar nu mi-a venit nimic mai bun in minte)

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Ceea ce faci când eşti singur acasă nu trebuie să se ştie în afară şi de alţii

| Xtadelo a răspuns:

Dorm thinking

| XxRoxyxX explică (pentru Xtadelo):

Buun asa! Eu cand vreau sa dorm ma terorizeaza vecinii cu manele! I don't want to see

| Xtadelo a răspuns (pentru XxRoxyxX):

Muta-te

| W3R4 a răspuns:

...merg la baie cu uşa deschisa.hee hee

| DarkBlood32 a răspuns:

Facebook. drooling~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

| XxRoxyxX explică (pentru DarkBlood32):

Doar atat poti? Eu stau si pe TPU! :p

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Pai ma uit la anime,beau cola in continuu, sar pe canapele fara oprire, ascult muzica, fac karaoke si chiar invit cateva fete sa facem karaoke impreuna si sa redem una de alta, pictez pe peretii din baie etc. etc.

| XxRoxyxX explică (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Dragut!winking Mai ales partea cu desenatul peretilor!

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru XxRoxyxX):

Merci happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai nebunii...

Gen sărit pe pat, ascultat muzică cu volum mai mult de 2 liniuţe, uitat la desene în care se pronunţă cuvântul dragoste, sărit jumătate de exerciţiu la teme şi mai multe...

Ştiu, trăiesc periculos.

| XxRoxyxX explică (pentru anonim_4396):

OO Doamnee! Cum poti sa faci asa ceva?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru XxRoxyxX):

Ştiu, sunt un copil rebel.

| XxRoxyxX explică (pentru anonim_4396):

Rebel?! E putin spus!

| anonim_4396 a răspuns (pentru XxRoxyxX):

Uite, deja am trecut şi de ora de culcare... Mwahahahah devil

| XxRoxyxX explică (pentru anonim_4396):

Oh doamne... Scoala de corectie te asteapta!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Ha,doar atâta poți? Eu m-am culcat aseară fără să spun rugăciunea.

| XxRoxyxX explică (pentru єχcєєℓ):

PACATOSULE! Nu o sa te mai apare ingerasul!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru XxRoxyxX):

N-am zis nici noapte bună la părințitongue

| XxRoxyxX explică (pentru єχcєєℓ):

Numai prostii faci!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru XxRoxyxX):

De ai ști tuhee hee

| XxRoxyxX explică (pentru єχcєєℓ):

Adica esti si mai rauuu? Se poate sa fi si mai rau de atat?!
:O I don't want to see

| єχcєєℓ a răspuns (pentru XxRoxyxX):

Daaa! Doar nu? Nu se poate nici chiar așa..ba daaaaaa.Am făcut aia.Ști tu cea mai mare răutate! Am convins-o pe mama să-mi dea telecomanda, aenințând-o cu Justin Bieber-Baby.
devil muhaaahaaaaa

| XxRoxyxX explică (pentru єχcєєℓ):

I don't want to see Justin Bieber? Si eu m-as speria! I don't want to see

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fac si de obicei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dejţica, tu?

| fadnox a răspuns:

Mă bucur...și continui să stau

Răspuns utilizator avertizat
| Jakoban a răspuns:

Party time cu gagici!
AWSOME!
Let's party
WWWWhuuu aduceti curvele unde-s curvele

| VeveritaBestiala a răspuns:

Eu sunt mereu singur acasa, deci fac prostii non stop devil

| AlohaFromHawaii a răspuns:

Dansez pe lustră.Tu?

| Kadorin a răspuns:

Parinti nu-s acasa?
OMFG,insfarsit pot sa ma uit la yaoi linistita fara sa fiu nevoita sa ma tem ca o sa fac atac de cord de fiecare data cand trece cineva pe hol si,,accidental,,(pe naiba) trebuie sa intre in camera mea ca are nevoie de nu stiu ce, si eu, inger de copil, dau rapid cu ecranu laptop-ului de tastatura si nici nu memorez minutul unde am ramascryingviata cruda, ma mir cum de mai rezista saracul avand in vedere ca dau cu el de vreo 30 de ori pe zilaughing, dar ce sa si facilaughing?

| alexcobain a răspuns:

Umblu dezbracat si dansez pe hannah montana tinand in mana o acadea mare si roz.dar sa nu mai spui la nimeni:-s