| FunkyGirl31 a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti singuri acasa?

Răspuns Câştigător
| AlexarfEFefwedQWDEWESDWWEWEWDASWWWW3WQDD a răspuns:

Stau pe Pc.

Ma joc cu fratele meu.

Fac curat/mancare.

Mananc ceva sau rontai la un film. big grin

Ascult muzica la maxim.

Desenez.

Stau pe afara.

Sper ca te-am ajutat. Fundita?

8 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Ma cac cu usa deschisa la baie ca sa nu fiu surprins de un hot cand o deschid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult muzica, stau pe TPU, mai scriu cate ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult muzica, stau pe PC si mananc in sufragerie (fara farfurie sau suport de pahar devil )

| ItzBogdanMDFK a răspuns:

Fac urmatoarele :
1. Mananc
2. Fac Dus
3. Imi fac temele
4. Ma joc la calculator
5. Ma uit la un film
6. Dorm

| Firdinica a răspuns:

Tot ce imi trece prin cap pentru ca in general cand sunt ei acasa sunt si surorile mele mai mici si ei ma pun sa stau cu ele. Deci ma bucur de timpul liber : stau pe calculator, apoi ma plictisesc, mai mananc cate ceva, desenez, incerc sa gasesc ceva interesant de facut, stau iar pe PC si citesc sau ma uit la filme interesante.

| howsenselessdeathhowpreciouslife a răspuns:

De obicei stau linistita la calculator si mananc cate-ceva. happy

| xXIsabelaXx a răspuns:

Eu deobicei....desenez,ascult muzica, dorm, dansez, ma uit la tv, vad un film,...