| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

Voi ce farse ati facut de 1 aprilie? dar la telefon?

3 răspunsuri:
| ÐanLovesPufuleţii a răspuns:

Tu eşti cu efect întârziat să înţeleg

| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a răspuns:

"-Alo, alo! da` de ce nu ai mai venit? uite eu te astept aici si tu ce faci?"
cu voce de femeie" Draga draga, am avut treaba, a trebuit sa ma epilez, sa`mi pun un chil de fard pe pleoape, bla bla blaaa "
la care femeia " aa nu'i nimic. sotu'tau ce mai face?"
aoleu da ce treaba ai tu cu el?!?
femeia " pai, cum nu stii. aaamm. ia stai! da tu cine esti?

Si atunci am inchis tell`u pentru ca a intrat mama!
P.S: acea femeie era beata!

| Nocturne0 a răspuns:

Vai ce farse la telefon am facut...
am facut la cineva din orasul meu si i-am zis ca o castigat un laptop si am ajuns sa ii cer adresa si sa ii duc cu niste prieteni in fata casei o cutie cu pietre si un laptop decupat dintr-o oferta de la media galaxi laughing

si am facut mai multe...si prieteni de-ai mei au facut...