| Stefii needs somebody to looooove. xD a întrebat:

Ce farse ati facut/veti face de 1 Aprilie? >:

2 răspunsuri:
| camelia1812 a răspuns:

Cand am mers in clasa am scris pe tabla"Azi iesiti la ora 9" semnat "numele dirigintei" laughing si toti colegii au crezut.se bucurau prin clasa si incepeau sa-i sune pe alti prieteni sa se intalneasca la suclaughing apoi am scris pe tabla "Pacaleala de 1 Aprilie" laughing dar bine ca nu s-a suparat nimeni

tu ai facut vreo farsahappy?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum eu sunt în Spania. Am pus la status ca pe 10 iunie vin acasălaughing si normal toți prieteni de acasă au sărit pe mine ca ce tare ca în sfarsit vin etclaughing s-au ales toți cu o dezamăgire când le-am zis ca e farsa. Oricum acasă plec pe 26-27 iunietongue.
Un amic de al meu l-a sculat azi noapte pe taică-său țipând ca a luat casa focrolling on the floor asta mi s-a părut cea mai tare.
Bafta și nu va lăsați păcăliți.