| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce gafe ati facut in ultima vreme? Eu de exemplu m-am facut ca-l scuip pe prietenul meu (statea cu capul in poala la mine) si... chiar s-a intamplat...Nu s-a suparat pe mine, chair ne mai amuzam pe chestia asta. Sau odata nu stiu ce ne jucam noi, si l-am muscat de deget...destul de rau ca se vedeau urmele

Răspuns Câştigător
| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

O prietena radea cu asa o pofta de ce spuneam eu ca am scos o perla si guma ey de mestecat a ajuns la mine-ntre ochelari!batting eyelashes

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pho3nix a răspuns:

I-am inchis usa in fata profei de romana ( din greseala).

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

O prietena radea cu asa o pofta de ce spuneam eu ca am scos o perla si guma ey de mestecat a ajuns la mine-ntre ochelari!batting eyelashes...

| BabyPink a răspuns:

I-am pus piedica profei de matematica din greseala :d, am inchis usa unei profe whistling.si multe altele :d
Injuram pe vreun coleg, si auzea profa whistling.
Asta faceam eu in generala si la liceu...

| zorialbi a răspuns:

Am spus un banc despre politisti mai multor prietene, fara sa stiu ca tatal uneia dintre ele era politisthappy Am aflat mai tarziu, dar e bine ca ea nu s-a suparat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa inteleg ca numai eu fac gafe? crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da voi...asa va... iubiti? cu scuipaturi si ...muscaturi? sssssaaannteti vvvvvvampiri?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sotia mea e la karate. da si eu... fac box. da de cand m-am casatorit, am vazut prima data o farfurie zburatoare. dinspre bucatarie spre hol. a trecut pe langa, m-a intrecut, ca avea o vitezaaaaa.