| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce lucruri ciudate faceti? Uitati ce fac eu.
Îmi place sa privesc oamenii când dorm. Si atunci când se trezesc, se uita la mine si nu stiu ce e cu ei. ⌒.⌒ Sau animalele, dar lor le suflu in fata ca sa se trezească. Hihi. : x

Atunci când mă dau cu parfum, câteodată îmi dau doar pe gat si dupa îl insir cu mâinile pe toooot corpul si uneori dau un "puf" in aer si alerg si sar ca nebuna in pulbere.

Sau, pana acum am dormit in acelasi pat doar cu fete. Printre care si mama, ca na, toti am facut asta. Si am obiceiul prost "zice mam" sa mă urc pe persoana de lângă mine. Si când dorm singura, ori îl iau pe Tedi si îl strâng in brate pana ii sare plușul, ori o perna, ori patura. Mami a zis " vai de ala care te-o lua" ha...adica. laughing

Când eram mica, muscam pisicile de urechi. Dar nu tare. Si faza e ca atunci când pisica muscata de mine a crescut si a avut pui, ii musca de urechi. Ciudat. O.O

Voi ce tâmpenii faceti?

36 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma uit in casele oamenilor cand e intuneric, au lumina aprinsa si nu isi trag draperiile

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Si ce vezi? O.O

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Pana acum nu am vazut nimic interesant, multi care gateau

| T0T a răspuns (pentru suntserios):

Și eu m-am uitat cu un prieten odată...Era o tipă bună la parter și își usca părul. Și când apare unu' cu mușchi și vine după noi. Am luat-o la goană...

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Asa meritati!
Nu cred...laughing

| RebecaTheNinjaGirl a răspuns (pentru suntserios):

Si eu!

| Doub a răspuns:

Cam orice fac eu e ciudat.thinking

| KillMePlease a răspuns:

Traiesc

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Se aplica si la mine uneori. sad

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Se aplica la majoritatea omenirii, insa multe persoane nu-si dau seama.

| AirănMeidăn a răspuns:

pai, stau treaza cam pana la 3-4 si apoi imi pun alarma la 8, ca sa pot adormi seara
si seara tot ma chinui sa stau pana la 3-4
fvck logic

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Când eram mica (aveam cam 5 ani) vecinul meu avea niste pui de pisica. Mereu când ii vedeam pe strada, ii luam si ii aruncam pe sosea. Sărăcuții... Au fost traumatizați din cauza mea crying

Acum... Ce prostii fac eu acum thinking

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Săracii pisoiași...crying

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Pisicii...saracutii... I don't want to see

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu... sad

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru T0T):

Aveam doar 5 ani!

Răspuns utilizator avertizat
| Geanin a răspuns:

L@b@! Fac l@b@!

| LaughingKarima a răspuns:

Faza cu muscatul urechii pisicii si eu o fac. Eu am un motanel care de fiecare data cand ma zgarie il i-au si il musc de urechie si de cand fac asta nu ma mai musca asa des big grin alt lucru ciudat e ca stau cateodata de nu zic nimic, doar stau si ma holb la un lucru sau un loc anume si stau serioasa in timp ce ma gandesc la ceva de oamenii din jurul meu imi spun ca is posedata(ca in filme cand e cineva posedat, si sta cu capul aplecat de nu zice nimic si dintr-o data BAAM ridica capul si se arunca catre oamenii ca sa ii omoare) O.o

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

O.O In sfarsit inca un muscator de urechi de pisica! laughing

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Pace soro! laughing))

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

^w^

| TiberiuFasole a răspuns:

Cant in tramvai.
Imi e mila sa omor o musca, dar cand e vorba de a tachina fiinte vii, pot sa ii si omor.
Plang la comanda, si cand vreau ceva, pur si simplu plang, si mama chiar se pacaleste. Faza ciudata e ca stie cand e vorba de dulciuri dar cand e de calculator nu se prinde.

Atat imi amintesc.
P.S. Ti-as da funda la raspunsul "Leaga-i un soricel de scaun si va fi cea mai fericitata" dar sincer mi-e lene. Cred ca-ti dau azi. Dar o problema:
A descoperit ca eu tin ata, si nu mai are chef de joaca, ea credea ca e reala. Ce sa fac? Help me.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Cred ca mi-ai dat deja funda. dar nu-i mai tine tu de ata. Leaga jucaria de chestia aia ce leaga doua picioare de la scaun, si se joaca singura. sau da-i o minge, sau un ghem de ata.

Răspuns utilizator avertizat
| MasterOfSpeed a răspuns:

Strangeam puii de gat si am aruncat o pereche de chiloti in toaleta gradinitei.