| anonim_4396 a întrebat:

Care dintre voi mai are obiceiul sa doarma cu o jucarie/perna? Eu nu am mai dormit de ani buni cu asa ceva

Răspuns Câştigător
| homosapienbone a răspuns:

Cred ca persoanele care se simt singure au acest obiceihappy

9 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Tot timpul fac asta.Şi cu jucărie şi cu pernă, doar că perna o ţin uneori între picioare.

| Aleqa a răspuns:

Eu dorm cu perna si paturica mea albastra pufoasa. Fara ele, n-as putea nici sa ma gandesc la somn.

| Xtadelo a răspuns:

Niciodata nu am dormit cu jucaria / perna / paturica preferata.

| HellGirl666 a răspuns:

Bună.
Eu dorm cu, cățelușul meu ☺.

| Labyrinth a răspuns:

Da, încă mai dorm cu un fel de... jucărie.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru Labyrinth):

Let me guess...i don't wanna.so tell me. what is it?

| Labyrinth a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

E o jucărie făcută manual de-ai mei, e super mare, cândva arăta ok dar acum e cam ciudăţică, zici că dorm cu o gorilă curcubeu cu mai multe maini laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Andrutza987 a răspuns:

Sincer nu am dormit niciodata cu jucaria, pernuta preferata...