| Mitsa a întrebat:

Voi ce visati de obicei?
Ce va amuza?
Care este cel mai amuzant/teribil lucru la care ati luat parte?

Răspuns Câştigător
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Imi visez colegele de clasa laughing nu stiu dc :-s
ma amuza oricebig grin eram cu prietena mea cea mai buna o data in autobuz si ne uitam una la alta si am inceput sa rad cat ma tinea gura
Cand am mers mai de mult cu o colega la bronzat(pe un imas)era o vaca nebuna si trebuia sa trec de ea.Am sarit o groapa, si nebuna(vaca) a inceput sa ma alerge.Noroc ca era legata.Eu eram pe partea dreapta plangand, iar prietena mea pe partea stanga speriata.A venit un muncitor care se ducea la lucru si m-a ajutat sa ajung la prietena mea si m-a si dus acasa happy
De atunci nu ma mai apropii de vaci, cai.

5 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Eu inventez scenarii cretine si rime idioate de la care rad singura. That's all I dream about.

Răspuns utilizator avertizat
| Pisicuța a răspuns:

Ma visez pe mine in viata reala interactionand cu cei de pe TPU, dar eu sunt doar un spectator la tot ce se intampla, niciodata nu pot sa controlez ceva.
Ce ma amuza? Tot laughing.Mai ales cand fostul coleg de banca injura pixuri sau cand alearga aia de aVa pe hol si e ud pe jos mai apoi ii vad cu botu in usa de la cealalta clasa.
Cel mai amuzant lucru a fost acum cateva zile cand cei la a6a au intrat in ora de desen la noi si apoi domnu i-a scos in suturi afara laughing.

| Enigmă a răspuns:

Pai inainte sa dorm imi imaginez tot felul de intamplari idioate, care mi-ar placea sa se intample sau care pur si simplu ma amuza.
Apoi visez continuarealaughing.

Ciudat nu?

| MolnarsȘtefania a răspuns:

Îmi rețin visele maxim 2 zile