| ACatalin a întrebat:

Visati de obicei? Daca da, ce anume visati?

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Te visez pe tinelove struck si pe mine deasupra talove struck

| YourIllusion a răspuns:

De obicei visez ceea ce fac in timpul zilei(vorbesc cu persoane, merg la scoala etc.)visez ceva ce doream mult sa se intimple si cind ma trezesc nimic nu e adevarat!

| IoanaMra a răspuns:

Well.nu prea visez. Sau cand totusi am cateva secvente.imi apar serpi, fantome etc rolling eyes

| iDplm a răspuns:

Ultimele vise personale se bazeaza pe legea fizicii...Eu urc o cladire ca Spider-man, vad un paiajen si incep sa cad si sa tot cad pana cand vad solul si ma trezesc transpirand. [sunt arahnofob, BTW]

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Am visat ca m-am nascut pe planeta gresita Terra dar nu-i nimic viata e scurta trupul dispare sufletul pleaca iar viata ramane scrisa de Dumnezeu si trecuta in Cartea Vietii. Cine merge la biserica intelege totul.
De regula viata e un vis acum esti, peste 2 minute e posibil sa nu mai fi de exemplu: poti sa faci stop cardio respirator si sa mori in picioare s-au sa te aranjeze unu dintr-un singur pumn si esti gata, s-au sa te omare chiar propriul tau copil.

Romania e o tara de c+urve si de prosti aici nu mai e de trait. Copii in Romania sunt prosti.