| BazikR1 a întrebat:

Am o problema care dupa mine este grava.
Daca v-ati uitat azi la stiri ati vazut de moartea a patru tineri din orasul oltenita(de unde sunt si eu) sincer sa fiu nu numai acum ci de fiecare data ma amuza teribil moartea oamenilor dar nu pentru ca ma bucur de moartea loc ci pentru ca mi se pare foarte amuzant acest "proces" chiar rad cu pofta si de multe ori zic ca daca as putea sa-mi vad moartea ar fi cel mai amuzant lucru...
Asta a inceput sa ma inspaimante foarte tare si de asemenea imi aduce critici.
As vrea sa mentionez si ca sunt un ateu convins deoarece sunt o persoana mai realista.
Va rog un sfat!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut!

Stai linistit nu ai de ce sa te inspaimante...e problmea ta daca crezi sau nu.

Răspuns utilizator avertizat
| BazikR1 explică:

Nu e vorba de credinta cat e vorba ca e foarte amuzant cum uni oameni incearca toata viata sa fie niste buni crestini sa-si sacrifice viata "ca sa fie bine acolo sus"