| ScyllaCharybdis a întrebat:

Voi ce vise ciudate ati avut?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In care faceam sex cu o fata. Dar asta nu ar fi ciudat, daca nu se intampla ceva dupa... laughing

| RainmakerX a răspuns:

Defineste ciudat =]]

In multe mor laughing Am visat 1 data ca am picat de la inaltime si cand am ajuns la sol m-am facut zob. Dupa m-am trezit =]]

In altele sunt urmarit de caini, serpi, criminali, criminali care au caini... *am fobie de caini btw*

Sau a mai fost unul... visam ca eram cu o fata etc si dupa se transformase intr-o profesoara *baba* si am inceput sa tip =]] A fost cel mai naspa cosmar pe care l-am avut ever. tongue

Cateodata si eu ma mir de ce porcarii am prin cap :/

| R0R0 a răspuns:

Ca am fost rapita si i-am batut pe vinovati. Awwwww, ce frumos a fost!

| DanielVălean a răspuns:

Ne intrebi asta pentru ca tu abia te-ai trezit dintr-unul?
Eh, o groaza de vise ciudate. Altele mai inspaimantatoare (visam personaje din filme horror la mine acasa rolling on the floor ), unele chiar comice in care se intamplau lucruri abstracte (am visat odata ca eram un vechi personaj din desenele Power Rangers laughing ) sau, nu stiu daca ai patit si tu, visam deseori ca imi moare un membru al familiei sau chiar eu.

| MysteriousCat a răspuns:

Am visat ca zbor:de 5 ori deja...Intr-unul din vise apunea soarele si eu incercam sa zbor dar nu ma puteam ridica de la sol.Eram urmarita si foarte entuziasmata.Ma intrebam daca voi scapa. Apoi intind aripile, sar cu toata puterea si reusesc sa zbor si sa scap(dar numai pe moment).Ce fericita, libera si plina de viata ma simteam in acel moment.A fost minunat chiar daca doar visam.

| CryBaby a răspuns:

Odată am visat că eram cu o prietenă în spațiu la un concert al Rihannei. Iar eu cu prietena mea tot dansam iar pe ea a și certat-o Rihanna. Apoi eu am ras de ea *prietena mea*, apoi Rihanna m-a certat și pe mine.