| zelandory a întrebat:

Ce vise ciudate ati avut? love struck happy big grin

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

AM visat ceea ce multi numesc... SATANAhappy de 2 ori, ce pot spune, asa a fost sa fie, visurile daca nu sunt semnificative pentru mine 'le uit ' ca vreauhappy
insa asta...a trecut aproape 6 ani si nu il voi uita.

| Doηηa a răspuns:

Foarte multe vise ciudate am avut dar, nu prea le țin minte. big grin

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Am vista ca luat foc un oras si innotam pe subt apa, printr-un canal.
A fost ingrozitor. Totul era distrus, cadeau blocuri, parca era razboiul mondial.

| Brâncuşi a răspuns:

Multe sincer nu le-am dat importanţă...sunt multe alte probleme mai importante oricum este o senzaţie minunată să visezi.