| WhiteandBlack45 a întrebat:

Care sunt cele mai ciudate vise pe care le-ati avut?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dadeam la buci stand pe spate laughing

| darrio2007 a răspuns:

O strangeam de gat pe fosta nevasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost injunghiat in inima si m-a durut rau de tot si dupa am cazut jos si totul se intuneca
Pot spune ca am experimentat moartea

| NAT0 a răspuns:

Te aștepți să-ți povestească cineva?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru NAT0):

De ce n-ar povesti cineva?

| KenNine a răspuns:

Visul meu cel mai ciudat e sa fiu un om cu o putere enorma care schimba lumea.Nici prin gand nu va trece ce vis am avut.

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Vise legate de moarte! Știi chestia aia care sună la ușă și te întreabă, dacă ești gata că oricum nu are nicio importanță, că tot mergi cu ea!

| vanilla80 a răspuns:

Având în vedere că cineva după acest site mi-a zis că am caracteristici de pshiopat, am visat un castravete dansând happy.