| BeccaBoo a întrebat:

Ce vise ciudate ati avut?

12 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu visez foarte des, cred ca o data la 2-3 luni, dar de fiecare data sunt niste vise negre. Odata am visat ca eram intr-o groapa fara fund si eram in cadere libera, odata eram alergat de animale mutant o.O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi amintesc raaar ce visez. Dar uite o chestie foarte stranie thinking
Visez anumite secvente din viata de zi cu zi, pe care le uit, dar apoi *o sa ma creada nebuna, o sa ma creada nebuna* ele...hm...chiar se intampla si imi amintesc ca le-am visat.
Sau poate doar am impresia asta.
Saaaauuu poate chiar sunt nebuna.

| eviltwinnn a răspuns:

Eram afara, cautam pe cineva cu numele belial, ii strigam numele. El nu a aparut asa ca intru in casa, cand deschid usa de la camera mea, langa birou vad o creatura care manca dintr-un cadavru, m-am uitat cateva secunde la ea pana se intorace si sare pe mine, in momentul ala m-am trezit.
A doua zi mi-am amintit numele l-am cautat pe interent si uite ce am gasit: https://www.google.ro/......ps?/search
Mi-am dat seama ca auzisem numele asta in melodia asta -> http://www.youtube.com/watch?v=Z7jUTUSBTks

| Radeas1 a răspuns:

Eu visez foarte rar, de obicei visez un vis banal, specific mie. Ca și Jipa95, visez că sunt în cădere liberă și când să mă lovesc de pământ mă trezesc.

| AlexandraCris a răspuns:

Se făcea că era întuneric.
Şti ce e ciudat? De 3 luni tot asta visez...
Serios sad
Nici măcar un coşmar din cauza căruia să cad din pat...
Nimic
Doar întuneric...
sad

| happy31animation a răspuns:

Visez lucruri despre scoala si prietenii. Aseara am visat ca eram in Paris cu familia ne plimbam cu barca.

| Mediocre a răspuns:

Nu de mult am visat ca ma bateam cu bulgari de zapada. e.e

| Xulescu006 a răspuns:

Am cazut in prapastie

| Preafericitul555 a răspuns:

Am avut mai multe in ultima perioada am multe vise ciudate dar asta le intrece pe toate!
Am visat aznoapte ca eram intr-un cimitir... (nu pot sa intru in detalii) l-am vazut pre prietenu meu ca era tot galben cum e prostia aia de te ung doctori inainte sau dupa operatia de apendicita! ceva galben!
in fine era tot galben si era mort in tron si m-am dus la o fantana si nu stiu ce ma spus pe acolo imi era prea frica! crying nu imi mai aimntesc!

| mmmmmmgggggggfffffhhhhhh a răspuns:

Da si eu visez anumite lucuri dar nu imi amintesc ce, dar peste cateva zile mi se arata in viata reala crying si nu stiu de ce?