| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti in sfarsitul lumii ( 21 dec. 2011 )?

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Din nou? La mine a venit deja de 3 ori:
- când s-a terminat ciocolata cu alune
- mi-am dat seama că un curcubeu a vomitat pe maieul meu
- Chuck Norris şi iepuraşul de Paşte sunt unul şi acelaşi.
Deci... acum, ce naiba o să se mai întâmple? :-s

13 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Cred foarte deloc

| DrugFree a răspuns:

Da. Adică Pămantul va fi îngiţit de un vierme gigant roz care vrea să guste planeta

| BloodMagickNecromance a răspuns:

A mai fost de vreo 5 ori sfârșitul lumii. Acum suntem în altă dimensiune.

| Ingerash a răspuns:

Da,si Mos Craciun exista

Răspuns utilizator avertizat
| alex084752 a răspuns:

Evident,dar nu cand zic ei (oameni de stiinta cica) nu pare.dar cred il el (*in sfarsit), ca vb aia un inceput are si un sfarsit, odata si o data tot vine el.

| Niakit a răspuns:

Da normal ca, credem raised eyebrows. sa nu.mi spui ca pe tine nu te.a vrajit netul si stirile :o

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce? vine sfarsitul? nu te cred! da mi dovada! n auzi ma! da mi dovADA, sa nu te musc.
raised eyebrows deci unde e dovada?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pardon, 2012. Am gresit.

| vladdd16 a răspuns:

Anul asta au spus de 3 ori ca se va sfarsi lumea eu nu mai ii cred

| TiaFCRB a răspuns:

Eu cred in sfarsitul lumii pentru ca ar fi trebuit sa vina cam de 3-4 ori deci am murit de 3-4 ori... Posibil pentru ca rasa de dinozauri a pierit poate ca o sa se sfarseasca si rasa umana la un moment dat(nu neaparat acum)

| 9999999999 a răspuns:

Inainte pe vremuri la fel se spunea ca vine sfirsitul lumii, se spunea ca o sa vina o pasare mare cu aripi de fier si o sai plimbe numai pe cei buni.si iata sa inventat avionul si se plimba cu el cei mai buni care au bani bineinteles

| ubythacool a răspuns:

Nu e adevarat