| alisalisa a întrebat:

Voi credeti ca Sfarsitul Lumii este anul acesta?

Răspuns Câştigător
| Idontknow69 a răspuns:

laughinglaughing Ce gluma buna!laughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor Nu se stie cand va fi sfarsitul lumii NIMENI nu are cum sa stie cand se va intampla asta doar Dumnezeu.El este singurul care stie cand va fi sfarsitul lumii happy
Fundita?

12 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Nope.

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Orice e posibilwinking. dar eu nu ma complic sa aflu prea multe. daca va fi, va fi. daca nu, nu.

| MCRgurl a răspuns:

Nu se poate intampla asa ceva anul asta, se va intampla peste cateva miliarde de ani.sau cel putin asa mi-a spus proful de religie.

| touran a răspuns:

Nu eu nu cred...da-mi funda

| SorinELoo7 a răspuns:

Eu nu cred asta...

| Indestructible a răspuns:

Nu.

| Spitz10 a răspuns:

In biblie nu scrie nici o data.Se spune ca va veni sfarsitul lumi pentru ca atunci s-a oprit calendarul maias.Dar era imposibil sa il termine de vreme ce a disparut foarte brusc din motive necunoscute.Si daca ar fi asa cum spun savanti adica neterminarea calendarului sa fie intentionat, tot nu ar fi adevarat, e adevarat ca maiasii au fost un trib urias si inteligent dar si asa erau oameni si nu puteau sa controleze faptele cu multe mileni dupa.Deci cand vine sfarsitul lumii va veni de la sine.Acum se intampla exact cum s-a facut si in 2000, cand au spus ca vine sfarsitul lumi si oameni si-au vandut pamanturile si nu a venit nimic.

| ScheißeBeMine a răspuns:

Nu

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Nu eu nu cred ca etongue

| AidaMaria a răspuns:

NU!

| Buburuza2222 a răspuns:

Ligic ca nu!

| eu_3382 a răspuns:

Nu.sfarsitul lumii va veni cand oamenii nu vor mai crede in D-zeu