| Summer43vr a întrebat:

Stiti de superstitia ca daca te uiti la ora fixa la ceas te iubeste cineva? ce parere aveti de ea?happy

Răspuns Câştigător
| SweetLikeaLemon a răspuns:

Nu cred neaparat in ea, dar eu si iubitul meu avem un obicei, cand unul din noi se uita la ceas si vede ca e fix, ii trimite celuilalt SMS gen "Fix :X " big grin

12 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

E o superstiţie la fel ca toate celelalte. Dacă cine te iubeşte, te iubeşte indiferent dacă tu te uiţi la oră fixă la ceas.Baftă!

| TeooTeo a răspuns:

Eu una o cred love struck

| GuessWho a răspuns:

laughing)
Nu prea credlaughing
Da cand ma uit la ceas si vad fix.zambesclaughing

| Mauve a răspuns:

Da, am auzit de ea.Mai stiam ca daca te uiti la si 59 de minute cineva te uraste, iar cand e si un minut cineva te adora. Eu nu cred in superstiti, dar cateodata mai fac exceptii ( daca sunt in favoarea mea).

| emaalexandra97 a răspuns:

Si eu o cred

| Muflă a răspuns:

Azi mi-am uitat de vreo 5 ori la fix... mi se-ntâmplă des, da' nu cred oh go on

| SecretWish a răspuns:

Eu personal cred ca este o prostie happy

| InVPent a răspuns:

Eu cred ca e o prostie.

| edyman a răspuns:

Pai mm. Asa zicem toti dar nu crede in superstitii daca persoana aceea te iubeste iti va spune sau iti va da semne. Apropo chiar daca te gandesti la persoana iubita si te uiti la si fix la ceas asta nu inseamna neaparat ca te iubeste. Poate ii va suna ceasul laughing

| LarisaMaria a răspuns:

Mah eu una nu prea cred in superstitii... dar daca te gandestie adv... ca cineva in lumea asta sigur te iubestewinking.

Fundabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi frumos sa fie adevarat m-am uitat de 5 ori la rand de la 5 la 10 seara la ceas numai la ora fixa iar persoana care o iubesc... nu da niciun raspuns ca ma iubeste sad

| Cipri10012 a răspuns:

Superstitiile nu sunt adevarate x-)