| EkaRadon26 a întrebat:

Voi credeti in timp sau in spatiu? Argumentati ^^

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teorema metafizicii genetice afirmă că tu ești de fapt Mona Lisa și că după ce universul a fost înghițit de o gaură neagră am mâncat o ciocolată și am explodat într-o tornadă ce făcea fuziune la rece din cauza frecări polimerului din scheletul meu.
Aș fi făcut ca afară să plouă dar nu aveam umbrelă și de asta am mâncat umbrela doar ca afară să nu mai plouă.
Ieri pisca mea va fi un perete făcut din petrol și luminile vor fi undeva în șantul meu doar ca să pot urla în pisici.
PS: Te astept!

7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Întrebarea ta e mai stupidă decât fața lui Decstar.

| Doub a răspuns:

Aham.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că ești sub infulența drogurilor acum, așa ceva nu există decât pe altă planetă.

Bun, să știi că eu te-am pus să pui întrebarea asta și te-am mai pus să faci toate chestiile ce le-ai făcut azi. devil
Ne vom vedea odată! happy

| EkaRadon26 explică (pentru anonim_4396):

Afirmatiile tale sunt interpretabile. '-'
Roata cuantica se intoaaarce, am venit sa va spun si nu m-ati crezut. Pacat. Acum afara ploua, din cauza voastra.

Sanatate, ne vedem peste 5580 de ani, cand se va dezintegra si carbonul ala pacatos. ^-^

| anonim_4396 a răspuns (pentru EkaRadon26):

Teorema metafizicii genetice afirmă că tu ești de fapt Mona Lisa și că după ce universul a fost înghițit de o gaură neagră am mâncat o ciocolată și am explodat într-o tornadă ce făcea fuziune la rece din cauza frecări polimerului din scheletul meu.
Aș fi făcut ca afară să plouă dar nu aveam umbrelă și de asta am mâncat umbrela doar ca afară să nu mai plouă.
Ieri pisca mea va fi un perete făcut din petrol și luminile vor fi undeva în șantul meu doar ca să pot urla în pisici.
PS: Te astept!

| ksuper31 a răspuns:

Tss... Illuminati confirmed.

| Miihaa a răspuns:

Da.

| MnMine a răspuns:

Ba eu nu stiu ce sa zic, dar un prieten mi-a zis ca e fictiune